Agentia de turism Alsys Travel
F_facebook-icon
Rezervari_tel
+40 21 411 26 26
 Untitled Document
Alsys Travel - Bucuresti, Romania
Tel.: (+40) 21 411 26 26Fax: (+40) 21 407 4487Email: office@alsystravel.ro
Click aici pentru harta
Adresa: Str. Drumul Sarii nr. 146
           Sector 6 Bucuresti, Romania
Our team
Laura Racaru
General Manager
GSM:        (+40) 722 394 858
Email:       laura@alsys.ro

Elena Pufulescu
Travel Agent
GSM:        (+40) 732 650 622
Email:       elena@alsys.ro

Mirela Popa
Travel Agent
GSM:         (+40) 732 650 624
Email:        mirela@alsys.ro
Mihaela Anghel
Travel Agent
GSM:         (+40) 732 650 611
Email:        mihaela.anghel@alsys.ro
Alsys Travel - Sedii in Europa
Alsys Travel - Austria
Alsys Travel - Bulgaria
Alsys Travel - Ungaria
Erwin Pechhacker
Managing Director / Executive Director
Tel.:        (+43) 2673 293131
Fax:         (+43) 2673 293132
GSM:       (+43) 664 336 4884
Email:       erwin@alsysdata.com

Bergsiedlung 60, A-2571 Altenmarkt, Austria
Nikolay Ivanov
Managing Director / Executive Director
Tel.:        (+359) 2 9590229
Fax:         (+359) 2 9590228

Email:       nikolai.ivanov@alsys.ro
 

Vladimir Dimitrov-Majstora str. 23A, Sofia, Bulgaria
Erszébet Ujfalvi ( ZSOKA)
Managing Director / Executive Director
Tel.:        (+361) 465 7612
Fax:         (+361) 465 7680
Email:       zsoka@cardtag.eu

1145 Budapest, Újvilág u. 50-52, Ungaria
Alsys Travel - Austria
Corina Pechhacker
Travel Agent Austria
Tel.:        (+43) 699 113 83 614
Email:       corina@alsystravel.ro
Steinackergasse 20/3/5 A-1 120 Wien, Austria
 
F_facebook-icon
1sigla_anat